bezpośredni dostęp
Proszę podać numer wybranego modelu:
 


Realizacja zamówień

 

Sklep internetowy Iiyama obsługiwany jest przez firmę:

GRAL - www.gral.pl
ul. Politechniczna 7/8
80-288 Gdańsk
NIP: 584-100-15-90

 

1. Dostawa towaru
GRAL dostarcza towar na terenie Polski firmą kurierską GLS - General Logistic System.
Przesyłki o wadze powyżej 30 kg lub wybór innego spedytora niż GLS, wymagają kontaktu i uzgodnienia z naszym działem obsługi zamówień internetowych.

Towar zamówiony i potwierdzony telefonicznie lub pocztą e-mail do godziny 14.00 danego dnia roboczego i znajdujący się w naszym magazynie w Gdańsku, staramy się dostarczać do Państwa w następnym dniu roboczym. Nie dostarczamy towaru w soboty i niedziele a składane w te dni zamówienia relizujemy w poniedziałek z dostawą na wtorek.
Jeżeli zamówionego towaru nie mamy w magazynie i jest on nieosiągalny, Klient jest informowany o tym fakcie telefonicznie lub e-mailem.


2. Sposób zamawiania
GRAL przyjmuje zamówienia składane w dowolny skuteczny sposób tzn telefonicznie, www, fax, e-mail, osobiście.
Na produkty nie standardowe pobieramy zadatek który musi być wpłacony osobiście w jednym z naszych punktów handlowych lub wpłacony na nasze konto podane w punkcie 4.
Najbardziej ekonomiczną i polecaną formą zamawiania jest korzystanie z naszego systemu sprzedaży w internecie.

Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu - po przyjęciu zamówienia handlowiec potwierdzi je telefonicznie.
Zamówienia, których z różnych względów nie uda się potwierdzić w ciągu 3-dni, nie będą realizowane.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi aby w zamówieniach firmowych oprócz pisemnych danych Państwa firmy podać również nazwisko osoby, z którą możemy się skontaktować w celu potwierdzenia zamówienia.


3. Sposób zapłaty
Standardową formą płatności stosowaną przez naszą firmę jest POBRANIE, czyli należność za zamówiony towar Klient reguluje przy odbiorze przesyłki, kurierowi dostarczającemu paczki.

Istnieje również możliwość przedpłaty (na przelewie dopisek ELIXIR) w takim przypadku zamówienie jest realizowane po wpłynięciu kwoty na jedno z naszych kont:

Bank Zachodni WBK S.A. 5/O w Gdańsku
96 1090 1098 0000 0000 0903 4561

BRE BANK S.A. (mBank, mTransfer)
39 1140 2004 0000 3102 3430 89324. Dokumenty sprzedaży
GRAL wystawia dokument sprzedaży do każdej dokonanej transakcji. Dokumentem tym w zależności od zaznaczanego odpowiedniego pola przy podawaniu danych jest faktura VAT lub paragon fiskalny.


5. Jakość
Towary sprzedawane przez naszą firmę są wysokiej jakości. Sposób ich magazynowania i pakowania zapewnia ochronę przed uszkodzeniami zarówno mechanicznymi jak i elektrycznymi.


6. Ograniczenie odpowiedzialności
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.
Firma GRAL, nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niedotrzymania terminu dostawy, lub niedostarczenia produktu.
W szczególności nie jesteśmy odpowiedzialni za przerwy w produkcji, utratę zysku lub straty pośrednie, powstające w wyniku niedostarczenia odpowiedniego towaru w danym terminie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt z działem obsługi zamówień internetowych.

Firma Iiyama oraz GRAL jest właścicielem praw autorskich do materiałów zawartych w katalogu, dlatego prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania zgody na ich ewentualne kopiowanie.

   
 
 
   


Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

wyszukaj
 
punkty sprzedaży
firma
kontakt
e-mail:
sklep@gral.pl
GG:
6072034
nr. tel:
(58) 345-2000