Brutus M23 Pure Black (BT-M23) to kompaktowa obudowa Midi Tower oferująca moc rozwiązań dostępnych do tej pory tylko w produktach typu premium.
Wnętrze w kolorze czarnym może pomieścić długą, do 310mm, kartę graficzną oraz schładzacz procesora o wysokości do 157mm. Wszystko to bez konieczności rezygnowania z jakichkolwiek miejsc montażowych na dyski twarde, których w sumie można zmieścić do 8 szt, z czego cztery 2,5/3,5″ oraz cztery 2,5″.
Napędy w obudowie można montować bez-narzędziowo. Sanki dysków twardych można dodatkowo przytwierdzić do obudowy za pomocą śrub, co zwiększa bezpieczeństwo transportu gotowego zestawu.
Za zapewnienie optymalnej temperatury podzespołom odpowiadają dwa fabrycznie zamontowane wentylatory 120mm: jeden z przodu, drugi z tyłu. Konstrukcja obudowy umożliwia montaż kolejnych wentylatorów: z przodu dodatkowy wentylator 120mm, do dwóch wentylatorów 120mm na górnym panelu oraz jeden wentylator 120mm na wewnętrznej klatce dysków, co łącznie daje możliwość montażu do sześciu wentylatorów 120mm.
Miejsce na zasilacz w dolnej części obudowy korzystnie wpływa na chłodzenie podzespołów i pomaga zwiększyć przepływ powietrza w obudowie względem tradycyjnych konstrukcji, co w praktyce przekłada się na cichszą pracę komponentów.
Obudowa wyposażona jest w zestaw łatwych do czyszczenia filtrów przeciw kurzowych. Do komfortowego podłączenia płyty głównej zalecane jest stosowanie zasilaczy z wiązką zasilającą 24pin o długości nie mniejszej niż 45cm oraz wiązką zasilającą 4/8pin o długości nie mniejszej niż 50cm. |
Parametry techniczne produktu:
|
Klasa produktu: | Obudowa | Rodzaj obudowy: | ATX | Kieszenie 5,25 cala zewnętrzne: | 2 szt. | Kieszenie 3,5 cala zewnętrzne: | 1 szt. | Kieszenie 3,5 cala wewnętrzne: | 4 szt. | Kieszenie 2,5 cala wewnętrzne: | 4 szt. | wyprowadzenie USB: | Tak | Wejście mikrofonowe: | Tak | Wejście słuchawkowe: | Tak | Zamontowane dodatkowo wentylatory: | Przód: 1x 120mm (1200 obr./min)Tył: 1x 120mm (1200 obr./min) | Szerokość: | 204 mm | Długość: | 470 mm | Wysokość: | 458 mm | Masa netto: | 4,50 kg | Sloty w obudowie: | 7 szt. | Kolor: | czarny | Zawartość zestawu: | Obudowa Brutus M23 Pure BlackOpakowanie z akcesoriami do montażu | Cechy dodatkowe: | Montaż do 6 wentylatorów 120mm (dwa w komplecie)Montaż zasilacza na spodzieCzarne wnętrzeSystem aranżacji okablowaniaFiltry przeciw kurzoweOtwór do łatwego montażu chłodzenia CPUMaksymalna długość karty graficznej: 310mmMaksymalna wysokość chłodzenia CPU: 157mmUSB 3.0 |
|
|
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy,
że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one
charakter poglądowy. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem
przed podjęciem decyzji o zakupie. |