bezpośredni dostęp
Proszę podać numer wybranego modelu:
 


O sklepie internetowym

 

Firma Iiyama
Firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Główna siedziba firmy znajduje się w mieście Nagano w Japonii. Firma istnieje od roku 1973 i produkuje monitory przeznaczone do zastosowań domowych, biurowych i profesjonalnych. Obecnie zatrudnia w Azji, Ameryce i Europie łącznie 1.800 pracowników. Firma iiyama udziela ostatecznym nabywcom na wszystkie swoje produkty trzyletniej gwarancji producenta oraz oferuje lokalny serwis wymiany. Od marca 2000r. istnieje iiyama Polska Sp. z o.o.

Źródło jakości
Iiyama działa w zgodzie z zasadą "wartość za pieniądze", a to dzięki jakości produktów, przekonującej polityce cenowej i zaangażowanemu personelowi, który odpowiada za profesjonalną obsługę i wsparcie techniczne Klienta. Struktura działu handlowego firmy iiyama oparta jest na dokładnej znajomości rynku, dzięki czemu potrafimy idealnie spełniać potrzeby naszych Klientów. Odzwierciedla się to w naszym rozwoju technicznym i organizacyjnym, który dostosowuje się do wymagań Klientów. W naszej pracy na pierwszym miejscu stoi maksyma: doskonała relacja możliwości do ceny. Nowoczesna technologia najwyższej jakości za rozsądną cenę - oto filozofia firmy iiyama.Równie istotna jest dla nas technologia najwyższych lotów. Użytkownicy z pewnością dostrzegą to w doskonałych, oddających wszelkie szczegóły obrazach, wyjątkowej sile świecenia i wysokiej ergonomii naszych monitorów oraz paneli LCD. Do naszych monitorów wbudowujemy najlepsze kineskopy renomowanych producentów, co z pewnością nie ujdzie uwadze użytkowników. Szereg wyróżnień i nagród otrzymanych w testach wykonywanych przez prasę fachową, jak również wyniki naszej sprzedaży, potwierdzają, że obraliśmy właściwy kierunek rozwoju.

 

Sklep internetowy Iiyama obsługiwany jest przez:
 
GRAL
www.gral.pl
 ul. Politechniczna 7/8
80-288 Gdańsk

  Firma GRAL istnieje na rynku komputerowym od 1995 roku. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór produktów z branży IT renomowanych firm światowych. Od wielu lat posiadamy pozycję lidera wśród trójmiejskich firm komputerowych. Od roku 2000 prowadzimy sprzedaż wysyłkową towarów zamawianych poprzez sklep internetowy. Zdobywane przez długi okres doświadczenie oraz wdrożone przez nas mechanizmy, gwarantują sprawną i szybką obsługę zakupów relizowaną poprzez strony internetowe.
Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i usług są liczne autoryzacje, w tym autoryzacja firmy Iiyama.
   
 
 
   


Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

wyszukaj
 
punkty sprzedaży
firma
kontakt
e-mail:
sklep@gral.pl
GG:
6072034
nr. tel:
(58) 345-2000