Zasilacz do obudowy ATX 500W Chieftec GPS-500A8 Smart Series (Fan 120mm)
Informacje o produkcie:
Producent: Chieftec
Model: GPS-500A8
Kod producenta: GPS-500A8
Rodzaj gwarancji: Producenta
Czas trwania GW:
24 m-cy
Dostępność:
Dostępny
Cena brutto: Zasilacz do obudowy ATX 500W Chieftec GPS-500A8 Smart Series (Fan 120mm)  - cena brutto.
Cena netto: Zasilacz do obudowy ATX 500W Chieftec GPS-500A8 Smart Series (Fan 120mm)  - cena netto.
szt.
 Inne zdjęcia tego produktu »
Parametry techniczne produktu:
Klasa produktu:
Zasilacz
Moc zasilacza (zasilaczy):
500 Wat
ilość wbudowanych wentylatorów:
1 szt.
rozmiar wentylatora:
120 mm
PFC (Power Factor Correction):
aktywny
Wtyczki zasilające 4-pin (HDD/ODD):
2 szt.
Wtyczki zasilające 4-pin (FDD):
1 szt.
Wtyczki zasilające Serial ATA:
3 szt.
Wtyczki zasilające 6-pin (PCI-E):
0 szt.
Wtyczki zasilające 6+2-pin (PCI-E):
Wtyczki zasilające 8-pin (PCI-E):
0 szt.
Wtyczki zasilające 3-pin (FAN):
Wtyczki zasilające 4-pin (FAN):
Wtyczki zasilające +12V 4-pin (EPS12V):
Wtyczki zasilające +12V 8-pin (EPS12V):
Wtyczki zasilające +12V 4+4-pin (EPS12V):
Zabezpieczenia:
  • UVP (zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem na liniach wyjściowych)
  • OVP (zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem)
  • SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe)
  • OPP (zabezpieczenie przeciążeniowe)
  • Szerokość:
    150 mm
    Głębokość:
    140 mm
    Wysokość:
    87 mm
    Kolor:
    Czarny
    zgodne standardy:
    ATX12V V2.3
    Cechy dodatkowe:
  • Maks. głośność: 24 dB
  • Zasilacz o sprawności powyżej 80% (80+)
  • Najniższa cena z 30 dni:
    Porównanie produktów:
    Dodaj: Zasilacz do obudowy ATX 500W Chieftec GPS-500A8 Smart Series (Fan 120mm)